Arteon – клінкер із колекції 2024 року польської фабрики Paradyz. Новинка, що поєднала у собі традиційні та природні кольори клінкеру з так званим ефектом тональності. Змішування відтінків у межах одного кольору, інакше кажучи – строкате забарвлення. Поверхня клінкеру Arteon матова.
Клінкер Arteon виготовлений у п'яти кольорах: brown, grys, ochra, rosso, taupe. Доступні розміри клінкеру Paradyz Arteon: під цеглу 6,6 х24,5 см, плитка для підлоги 30х30см, сходинка прямя з насічками 30х30 см, сходинка з прямим капіносом 30х33 см.
Всі ці елементи у складі колекції дають можливість оформити фасад будинку в єдиному стилі гармонійно поєднавши різні елементи. Фасад, ганок, сходи, цоколь, підвіконня можуть бути в єдиному кольорі та стилі або скомбіновані в різних кольорах.
Ми як офіційний партнер даного виробника пропонуємо скористатися нашими беззаперечними перевагами:
- доступна ціна;
- максимальний асортимент;
- оперативна обробка запитів;
- відправлення і/або доставка плитки по всій Україні
У нас, в Києві, Ви зможете замовити і купити безліч видів керамогранітної плитки / керамограніту і отримати їх в будь-якій точці України, де працюють служби доставки при цьому ціна буде максимально конкурентного і доступною, не дивлячись на те, що продаж відбувається з Києва.
Доставка / відправлення здійснюється через Нова Пошта та Делівері - місце отримання Товару вся Україна.
У нас напевно найкраща ціна та наша пропозиція по польському керамограніту, напевно найкраща на ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paradyz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виробу | Клінкер |
| Тип фасадної плитки | Фасадна плитка |
| Вид елемента | Плитка |
| Довжина плитки | 245 мм |
| Ширина плитки | 66 мм |
| Товщина плитки | 7 мм |
| Витрата матеріалу на 1 кв. м. | 67 шт. |
| Кількість плиток в одній упаковці | 46 шт. |
| Вага однієї упаковки | 11.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Площа, що покривається пачкою | 0.79 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

Відправка з 04 травня 2026