Описание
Характеристики
Информация для заказа
Керамограніт, морозостійка, протиковзна абразивна вулична плитка 30х30.
СТОК
Керамограніт Аллея червоний 30х30 - (18 шт) 1,62 м2
Только самовывоз
| Основные | |
|---|---|
| Вид элемента | Плитка |
| Тип плитки | Универсальная |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение плитки | Универсальная |
| Вид плитки | Керамогранитная |
| Тип поверхности | Фактурная, Структурная |
| Форма плитки | Квадратная |
| Степень блеска | Матовая |
| Сорт плитки | 1 сорт |
| Цвет | Красный |
| Морозостойкая плитка | Нет |
| Длина плитки | 300 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Толщина плитки | 8 мм |
| Материал изделия | Керамогранит |
| Способ монтажа | Со швом |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Толщина | 8 мм |
- Цена: 350 ₴/кв.м


