Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Матеріал |
Керамогранітні сходи / Сходи з керамограніту |
|
Розмір |
298*598 мм / 29,8*59,8 см |
|
Вид |
Монолітна сходинка / Цілісні сходи |
|
Тип |
Сходинка з фаскою і насічками |
|
Товщина |
9 мм |
|
Малюнок |
Бетон |
|
Поверхня |
Матова |
|
Вид поверхні |
Гладка / Рівна |
|
Морозостійкість |
Так/ Морозостійка |
|
Сфера застосування |
Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал щаблі | Керамограніт |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 598 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Елемент сходинки | Ступінь |
- Ціна: 290,20 ₴
Відправка з 29 квітня 2026