Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | Керамогранітні сходи / Сходи з керамограніта |
| Розмір | 298*598 мм / 29,8*59,8 см |
| Тип | Монолітні сходи / Цільні сходи |
| Вид | Сходи з фаскою і висіканнями |
| Товщина | 9 мм |
| Малюнок | Бетон |
| Поверхня | Матова |
| Вид поверхні | Гладка / Рівна |
| Морозостійкість | Так |
| Область застосування | Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал щаблі | Керамограніт |
| Довжина | 598 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графітовий |
| Тип використання | Універсальний |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Елемент сходинки | Ступінь |
- Ціна: 290,20 ₴
Відправка з 29 квітня 2026