Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

SPC ламінат Grun Holz. Вінілова підлога.

У даному розділі представлений SPC ламінат від німецького бренду Grun Holz

Підлогове покриття SPC (Stone Polymer Composite – кам'яно-полімерний композит) являє собою багатошарову структуру з кальцієво-полімерної основи високої міцності, декоративного покриття і поліуретанового захисного шару. Цей ламінат іноді називають кам'яним, по щільності він порівнюється з керамогранітом.

Технічні характеристики SPC ламінату:

1. Зносостійкість – можливо, як побутове, так і комерційне застосування, підвищена зносостійкість покриття досягається за рахунок верхнього шару поліуретану, який в залежності від матеріалу варіюється від 0,4 до 0,5 мм.

2. Водостійкість – максимальна (100%), завдяки повній відсутності в складі SPC ламінату компонентів, здатних вбирати вологу. При перепадах вологості SPC ламінат не піддається усадці, деформації і навіть при тривалому затопленні водою не змінює свого зовнішнього вигляду.

3. Стійкість до деформації – бездоганно тримає форму і здатний витримати температурний діапазон від -50℃ до +65℃. Придатний для використання в приміщеннях без центрального опалення.

4. Звукоізоляція – SPC ламінат володіє хорошими звукоізоляційними характеристиками в порівнянні з іншими замковими покриттями. Тим не менш потрібне використання підкладки, в тому числі і з метою шумоізоляції.

5. Декоративність - принти під дерево або натуральний камінь наносяться на матеріал по технології фотодруку, а тиснення на верхньому шарі забезпечує реалістичне зображення і естетичний вигляд SPC ламінату, а також приємні тактильні відчуття.

 

У нас, в Києві, Ви зможете замовити і купити безліч видів вінілових покриттів / вінілові підлоги/ SPC ламінат і отримати їх в будь-якій точці України, де працюють служби доставки при цьому ціна буде максимально конкурентною і доступною, не дивлячись на те, що продаж відбувається з Києва.

Доставка / відправлення здійснюється через Нова Пошта та Делівері - місце отримання Товару вся Україна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner