32 відгуків
АКЦИЯ - СКИДКИ до 15%: керамогранит 60*60, 80*80, 60*120 смУЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
Торговый дом "ГОРОД ПЛИТКИ": кварталы испанской, польской, украинской, китайской плитки
+380 44 360-19-92
Київ ул. Гната Хоткевича,22 (бывшая ул. Красногвардейская, 22)
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Клінкерні щаблі з капі носами або з фаскою

Сходи з клінкеру, до останнього часу були одними з найвідоміших ступенів на ринку Україні. За багато років тисячі і тисячі замовників знайшли для себе саме "свої" сходинки - будь-то щаблі з фаскою і насічками або більше їх респектабельна версія - ступені з капі носами.

У цієї категорії товару в нижньому ціновому безумовними лідерами є польські виробники торгових марок Paradyz (Парадиж / Парадіз), Cerrad (Церрад / Керрад) і Opoczno (Опочно), в більш високому ціновому діапазоні здобули собі заслужену славу торгові марки Gres De Aragon (Грес Де Арагон) виробництва Іспанія та ABC-Klinkergruppe (АБЦ-Клинкергруппе) виробництва Німеччина.

Так як кожна щабель є складовою частиною тієї чи іншої колекції, в яку крім ступені входить як базова клінкерна плитка, так і подступенок. Іноді деякі колекції входить і пристінний плінтус.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4

У нас у виставковому залі "Квартал плитки для сходів" є зразки і каталог / каталоги, за якими Ви зможете ознайомитися, вибрати і купити як готові сходинки так і окремі комплектуючі для створення ступенів (плитка + капінос), які розрізняються і класифікуються за:

  • По країні матеріалу: клінкерні щаблі / сходи з клінкеру, керамогранітні ступені / щаблі з керамограніта;
  • За розміром: до 33,3 см / 333 мм, від 33,4 см / 334 мм до 60 см / 600 мм, від 60,1 см / 601 мм до 120 см / 1200 мм;
  • По товщині типу: з фаскою і насічкою, з фаскою і висічкою, з клеенным капі носами, з литим капі носами;
  • По вигляду: монолітні, цілісні, клеєні
  • По країні виробника: Україна, Польща, Іспанія, Італія, РФ
  • З малюнку: під дерево, під камінь, під бетон;
  • По області застосування: для дому / у будинок, для сходів / на сходи, для ганку / на ганок, для тераси на терасу, для порогу / на поріг, для вулиці / на вулицю

У нас, в Києві, Ви зможете замовити безліч видів ступенів і отримати їх у будь-якій точці України, де працюють служби доставки при цьому ціна буде максимально конкурентного і доступною, не дивлячись на те, що продаж відбувається з Києва.

Доставки / відправлення здійснюється через Нова Пошта і Делівері - місце отримання Товару вся Україна.

У нас напевно самий максимальний вибір в Україні, найкраща ціна та нашу пропозицію по сходах, напевно найкраще на ринку.