Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Укладання вінілового ламінату - всього 90 грн/м2

Як ні парадоксально, але укласти ламінат з вінілу клейовим способом коштує значно дешевше, ніж укласти підлогову керамічну або керамогранітную плитку. Так ціна укладання плитки з кераміки або керамограніта становить в середньому 220 грн/м2, а укладання вінілової плитки на підлогу за допомогою клею в середньому становить в середньому 90 грн/м2, що також дешевше, ніж укладання традиційного ламінату з МДФ.

Під укладанням мається на увазі приклевание LVT плитки за допомогою спеціального клею Ceresit або Kilti на рівну міцне підготовлену основу: бетон, цементно-піщана стяжка і т. д.

Рівність основи перевіряється провилом (будівельна рейка з рівнем довжиною 2 м), при цьому перепад площині (западинки або горбки) не повинен перевищувати плюс-мінус 2 мм. Ця вимога також стосується і кровности підлог для укладання звичайного традиційного МДФ ламінату, що втім ігнорується більшістю вітчизняних будівельників .

P. S Ми співпрацюємо з фахівцями, які мають досвід укладання такого оздоблювального матеріалу для підлоги (багатошарова / композитна кварц вінілова плитка / вініловий ламінат / LVT плитка) більше 12 років. Тому якщо Ваші будівельники побоюються або не хочуть проводити дані роботи, ми завжди готові запропонувати їм нашу альтернативу.

Дзвоніть!!!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner