32 відгуків
АКЦИЯ - КЕРАМОГРАНИТ - СКИДКИ 12% и 15 %УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ
Торговый дом "ГОРОД ПЛИТКИ": кварталы испанской, польской, украинской, китайской плитки
+380 44 338-67-94
Київ ул. Гната Хоткевича,22 (бывшая ул. Красногвардейская, 22)

Плитка InterCerama - підвищення ціни з 16 липня 2018 р

На жаль ми змушені поінформувати наших існуючих і потенційно нових клієнтів про те, що Дніпровський (Дніпропетровський) виробник керамічної підлогової і настінної плитки ТМ Интеркерама підвищує роздрібні ціни з 16.07.2018 р.

19.06.18

Інформуємо Вас, що в зв'язку із збільшенням виробничої собівартості плитки керамічної настінної і підлогової, а також декоративних елементів, керівництвом ПРАТ "Интеркерама" прийнято рішення про підвищення роздрібної вартості продукції ТМ "Интеркерама" з 16.07.2018 р.

Спецификация с новыми ценами от завода будет прислана нам в ближайшее время, после чего мы внесём изменения на наш сайт. 

Надеемся на Ваше понимание данной ситуации, где мы как и Вы не имеете никаких рычагов воздействия по сохранению старых цен.

С уважением,

персонал интернет-магазина / выставочного зала "Город плитки"

Інші новини
 • 27.10.21 Плитка Baldocer - АКЦІЯ - знижки 15%
  Плитка Baldocer - АКЦІЯ - знижки 15%

  Тільки з 27 жовтня по 02 листопада 2021 р. у виставковому залі "Місто плитки", зокрема розділ "Квартал плитки Іспанії" / "Будинок плитки Baldocer" будуть надаватися ексклюзивні знижки - 15% на іспанську плитку ТМ Балдосер/ Балдоцер - керамічна матова і глянсова плитка для ванної та кухні на стіни і підлоги, а також на матовий, лаппатированный, полірований керамограніт для коридору та кімнати: під ламінат, дерево, паркет, камінь, мармур, бетон, цемент, моноколор, абстракція і т. д.

  Повна версія новини
 • 26.10.21 Основні умови Договір-рахунок-фактури
  Основні умови Договір-рахунок-фактури

  У нас продажів Товару відбувається відповідно до специфікації до Договору-рахунку-фактури, де зазначено назву Товару, кількість Товару, ціна Товару, та основні умови Договір-рахунок-фактури. Просимо звертати на них умови при покупці Товару

  Повна версія новини