Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Акція - кварц вінілова плитка LG Decotile GSW 5733 / Старовинна сосна - БЕЗКОШТОВНА доставка по Україні

Замовивши у нас до 02 листопада 2018 року кварц-вінілову плитку LG Decotile 180*920 - Старовинна сосна GSW 5733, яку ще називають: багатошарова кварцвініловая плитка, композитна кварц-вінілова плитка, "тепла плитка, плитка ПВХ, вінілова плитка, ламінат з вінілу, вініловий ламінат, пластиковий ламінат, ПВХ, ламінат, багатошаровий вініловий ламінат, композитний вініловий ламінат - Ви зможете отримати абсолютно БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ по всій Україні.

Примітка:

  1. В рамках даної акції доставка акційного Товару по території України здійснюється через поштову служку Делівері / Delivery на умовах склад-склад
  2. В рамках даної акції замовлення акційного Товару замовлення повинен бути не менше 23,85 м2, що соотвктствует 5 упаковок
  3. В рамках даної акції замовлення акційного Товару можливе тільки кратно упаковці, кратність якої відповідає 3,975 м2
  4. В рамках даної акції поставка акційного Товару можлива в тому числі на умовах НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

LG Hausys Decotile - це ультрасовременный інноваційний і високотехнологічний будівельний матеріал для обробки підлоги і стін, що значно перевершує по фізико-механічним властивостям, по довговічності, вологостійкості, а також за екологічним і санітарно-епідеміологічним нормам традиційний класичний ламінат, який виготовляють на базі МДФ, просочений шкідливими смолами формальдегідів і спресованный під високим тиском. За довгі роки безукорезненного використання кварцвиниловый ламінат цілком заслужено отримав прізвисько, яким його нагородив професійне співтовариство будівельників - ВБИВЦЯ ЛАМІНАТУ.

Більш детальніше з акційним Товаром, Ви зможете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши туди клікнувши по активному посиланню, що розташована нижче:

Кварц вініловий ламінат LG Decotile 180*920 - Старовинна сосна GSW 5733

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner