Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Яка температура теплої підлоги для ламінату і кварц вінілової плитки?

На відміну від кварц-вінілового ламінату чи ламінату з вінілу, який завжди можна укладати на теплу підлогу, далеко не весь звичайний "класичний" ламінат (ламінат з МДФ , ламінат з HDF, ламінат з MDF) можна використовувати поверх систем теплої підлоги, при тому що деякі з моделей можна використовувати тільки для водяного підігріву, деякі тільки для електричного або інфрачервоного, а деякі взагалі неприпустимо. Тому упаковка "класичного" ламінату маркується спеціальними значками, в залежності від області застосування і поєднання з системами підігріву

Питання ж продавцям звичайного ламінату: "До якої температури підлоги можна використовувати Ваш матеріал?" - ставить їх часто в інтелектуальний глухий кут.

Якщо ж звернутися до першоджерел, а саме до технічних рекомендацій виробників "класичного ламінату", то як не дивно максимальна температура підлоги - це 27 градусів, про що свідчать технічні характеристики такою відомою і визнаною світової торговельної марки як TARKETT, при цьому ця вимога поширюється як на 31,32 і 33 клас ламінату

http://tarkett.ua/catalog/laminat/tarkett/33/gallery/

http://tarkett.ua/catalog/laminat/tarkett/33/Ballet/

http://tarkett.ua/catalog/laminat/tarkett/33/woodstock_family/

http://tarkett.ua/catalog/laminat/tarkett/33/pilot/

Пояснення та обмеження при використанні системи підігріву підлоги: (витяг з офіційного каталогу TARKETT / ламінат від 2014 року):

Ламіноване покриття підходить для укладання на систему підігріву тільки в тому випадку, коли нагрівальний елемент знаходиться безпосередньо всередині бетонної чи іншої основи.

Ламіноване покриття не слід укладати на рулонну систему підігріву підлоги, яка вже укладена на бетонну чи іншу основу, якщо це спеціально не обумовлювалось виробником системи підігріву підлоги. Температура на поверхні не повинна перевищувати 28 градусів.

Електрична система підігріву підлоги, яка при встановленому у положенні "максимум" регуляторі темпиратури дає температуру вище 28 градусів, не підходить для сумісного використання з ламінованими покриттями.

Виходячи з всього вищевикладеного можна зробити однозначний висновок, що як вінілова плитка, так і плитка з кварцвинила нітрохи не поступається по функціональності і експлуатаційними показниками при їх використанні та застосуванні на системах підігріву та/або опалення підлог у порівнянні зі звичайним класичним ламінатом

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner