Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Чи відрізняється підготовка підлоги для укладання "класичного" ламінату і кварц вінілової плитки?

Багато споживачі, так і "горе-будівельники"вважають, що підготовка підлоги перед укладанням гомогенних та/або гетерогенних комерційних вінілових покриттів до яких відносять: кварцвініловая плитка, композитна кварц-вінілова плитка, кварцвинил, багатошарова вінілова плитка, композитна вінілова плитка, плитка ПВХ плитка з вінілу, LVT плитка, ламінат з вінілу, вініловий ламінат, пластковый ламінат, LVT ламінат і т. д. значно вимогливіший, хлопотнеей і "заморочлевее", ніж підготувати підлогу перед укладанням "класичного" ламінату (ламінат з МДФ , ламінат з HDF, ламінат з MDF). Вони вважають, що можна на чорнову підлогу укласти гідроізоляцію , поверх нього розстелити амортизуючу підкладку зі спіненого поліпропілену або поліетилену і цього достатньо. А потім через досить тривалий час мешканці приміщень, будь то офісні, торгові або ж житлові приміщення, стикаються з тим, що стики у ламінату приподымаются, спочатку поперечні, а потім і поздовжні і надалі з'являється скрип мостин \ плашок ламінату.

Якщо ж звернутися до першоджерел, а саме до технічних рекомендацій виробників "класичного ламінату", то як не дивно вимоги до підготовки підлоги ОДНАКОВІ, що для ламінованих підлог до яких відносять "класичний" ламінат, так і до всіх категорій вінілових і кварцвиниловых покриттів,про що свідчать технічні вимоги такою відомою і визнаною світової торговельної марки як TARKETT, при цьому ця вимога поширюється як на 31,32 і 33 клас ламінату:

Основні рекомендації стосовно укладання (витяг з офіційного каталогу TARKETT / ламінат від 2014 року)

Перед укладанням (температура 18-24 градусів - відносна вологість 40-70%):

  • Основа має бути суху. Завжди робіть вимірювання вмісту вологи точними приладами. Норма вмісту вологи (вказано вагову вологість): вміст вологи у бетонних підлогах не повинен перевищувати 4% та цементно-піщаних стягелях - не більше 5%
  • Основа має бути рівною. Нерівності більш, ніж 2 мм на 2-х метровій довжині мають біти вирівняні.
  • Основа має бути міцною та чистою
  • Ламіноване покриття для поєднується з водяною системою підігріву підлоги. Температура на поверхні підлоги не повинна перевищувати 28 градусів.
  • Необхідно звернути увагу на те, що ламіноване покриття не слід укладати поверх електричної системи підігріву, а також поверх килимових покриттів
  • Для більш детальної інструкції, щодо укладання ламінованого покриття на систему підігріву підлоги звертайтеся до офіційного дистриб'комп'ютера.

Исходя из всего вышеизложенного можно сделать однозначный вывод, что как виниловая плитка / плитка из кварцвинила так и "классический ламинат" требуют ОДИНАКОВОЙ подготовки полов, чтобы обеспечить высокие эксплуатационные и эстетические показатели при их использовании и применении как на системах подогрева и/или отопления полов так и без оных.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner