Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Кварц вініл LG Decotile GSW2511 / Китайський дуб - розширення виставкової експозиції

Кварц вініл LG Decotile GSW2511 / Китайський дуб - розширення виставкової експозиції

Сьогодні експозиція нашого виставкового залу / інтернет-магазину "Місто плитки" поповнилася зразком південнокорейської кварцвиниловой плитки LG Decotile входить в підрозділ LG Hausys дивізіону LG Chem (Південна Корея) - найбільшого хімічного концерну і лідера в Південно-східній Азії, і найгострішої конкурента концерну BASF на світовій арені.

Кварц вінілова плитка LG Decotile GSW2511 / Китайський дуб має розмір 18*92 см / 180*920 мм, а товщину 2,5 мм, в тому числі товщину захисного шару 0,55 мм, що забезпечує даного матеріалу 43 клас за нормативами на стираність.

Дана кварцвініловая плитка має неоднорідний малюнок під дерево з легкою приємною темної заболонню, а поверхня даної плитки з вінілу - гладка.

Будучи родоначальником даної товарної категорії LG Hausys Decotile залишається світовим лідером серед виробників підлогової плитки з кварцвинила, який ще отримав безліч імен і прізвиськ:

  • Кварц вініл,
  • Вініловий ламінат,
  • Кварц вініловий ламінат
  • Ламінат з вінілу
  • Ламінат з кварцвинила
  • Ламінат з кварц-вінілу
  • Кварцвиниловый ламінат
  • Кварц вініловий ламінат
  • Кварц-вініловий ламінат
  • Пластиковий ламінат

Виниловый ламинат и/или кварц-виниловый ламинат, с его защитным слоем полиуретана обеспечивает 43 класс износостойкости (показатель на истираемость) и может выдержать от 10 000 000 шагов (10 миллионов), что обеспечивает возможность его применения в помещениях с большой проходимостью: в торговых и развлекательных центрах, в торговых залах, кинотеатрах, дискотеках и т.д., не говоря уже об использовании в частных помещениях, где он может служить практически неограниченное количество премени. А завдяки своїй структурі шарів, він абсолютно не боїться вологи в жодних проявах - ні при збиранні ні при експлуатації, на відміну від класичного ламінату з MDF.

Як показує практика, що є безумовно кращим критерієм істини, вініловий та/або кварцвиниловый стать - це не тільки естетично, але насамперед довговічно, надійно, функціонально, екологічно безпечно і нешкідливо. За довгі роки безукорезненного використання як вініловий так і кварцвиниловый ламінат цілком заслужено отримали прізвисько, яким його нагородив професійне співтовариство будівельників - ВБИВЦЯ ЛАМІНАТУ.

Более подробней с НОВИНКОЙ, Вы сможете в соответствующем разделе нашего сайта, перейдя туда кликнув по активной ссылке, что расположена ниже:

Кварц виниловая плитка LG Decotile 180*920 - Китайский дуб GSW 2511

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner