Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW2369 / Сланець світлий - розширення виставкової експозиції

Кварц-вінілова плитка LG Decotile DSW2369 / Сланець світлий - розширення виставкової експозиції

Сьогодні експозиція нашого виставкового залу / інтернет-магазину "Місто плитки" поповнилася зразком південнокорейської кварцвиниловой плитки LG Decotile входить в підрозділ LG Hausys дивізіону LG Chem (Південна Корея) - найбільшого хімічного концерну і лідера в Південно-східній Азії, і найгострішої конкурента концерну BASF на світовій арені.

Кварц вінілова плитка LG Decotile DSW2369 / Сланець світлий має розмір 18*120 см / 180*1200 мм, а товщину 3,0 мм, в тому числі товщину захисного шару 0,55 мм, що забезпечує даного матеріалу 43 клас за нормативами на стираність.

Дана кварцвініловая плитка дуже натурально і дуже схоже повторює зовнішній вигляд сірого натурального пісковика, як візуально, так і на тактильному рівні - проводячи по ньому рукою або ступень ноги Ви відчуєте фактуру натурального каменю.

Будучи родоначальником даної товарної категорії LG Hausys Decotile залишається світовим лідером серед виробників підлогової плитки з кварцвинила, який ще отримав безліч імен і прізвиськ:

  • Кварц вініл,
  • Вініловий ламінат,
  • Кварц вініловий ламінат
  • Ламінат з вінілу
  • Ламінат з кварцвинила
  • Ламінат з кварц-вінілу
  • Кварцвиниловый ламінат
  • Кварц вініловий ламінат
  • Кварц-виниловый ламинат
  • Пластиковый ламинат

Виниловый ламинат и/или кварц-виниловый ламинат, с его защитным слоем полиуретана обеспечивает 43 класс износостойкости (показатель на истираемость) и может выдержать от 10 000 000 шагов (10 миллионов), что обеспечивает возможность его применения в помещениях с большой проходимостью: в торговых и развлекательных центрах, в торговых залах, кинотеатрах, дискотеках и т.д., не говоря уже об использовании в частных помещениях, где он может служить практически неограниченное количество премени. А завдяки своїй структурі шарів, він абсолютно не боїться вологи в жодних проявах - ні при збиранні ні при експлуатації, на відміну від класичного ламінату з MDF.

Як показує практика, що є безумовно кращим критерієм істини, вініловий та/або кварцвиниловый стать - це не тільки естетично, але насамперед довговічно, надійно, функціонально, екологічно безпечно і нешкідливо. За довгі роки безукорезненного використання як вініловий так і кварцвиниловый ламінат цілком заслужено отримали прізвисько, яким його нагородив професійне співтовариство будівельників - ВБИВЦЯ ЛАМІНАТУ.

Більш детальніше з НОВИНКОЮ, Ви зможете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши туди клікнувши по активному посиланню, що розташована нижче:

Кварцвініловая плитка LG Decotile 180*1200 - Сланець світлий DSW 2369

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner