Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Акція - польський керамограніт під дерево за ціною українських виробників

Незважаючи на недавню велику популярність керамогранітної плитки з України в цілому, а також минулорічний успіх української плитки під дерево з керамограніта зокрема - останнім часом деякі українські виробники не в силах вже запропонувати клієнтам широкий ні варіативний ряд дизайнів і форматів, а також гнучкість в ціновому діапазоні на відміну від керамограніта виробництва Польща, таких як Paradyz, Cerrad, Marconi, Cerrol, Ceramica Gres і т. д.

Польська керамогранітна плитка під дерево / плитка під ламінат - це величезна різноманітність розмірів, фактур, кольорів, а останнім часом ще й доступність:

Більш детальніше з керамогранітом під дерево виробництво Польща, найбільш цікавих на наш погляд, найбільш затребуваних у наших покупців колекцій, Ви зможете у відповідних розділах нашого сайту, перейшовши туди клікнувши по активному посиланню, що розташовані нижче:

Примітка: ціни вказані в новини на 26.04.2020 р.. В залежності від курсу валют ціна може змінюватися як в більшу так і в меншу сторону

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner