Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

З 11 лютого 2020 р. вводяться уточнюючі аспекти ціноутворення на Товари і Послуги

1. Плитка: керамічна, керамогранітна, клінкерна

  • При первинному зверненні та/або купівлі (замовленні) даного Товару з обсягом замовлення менше 2,88 м2 та/або на суму понад 1500 грн - знижки на дану категорію Товарів не поширюються.

Вартість доставки по Києву складає - 420 грн. Вартість переміщення в наш виставковий зал за адресою р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 становить 210 грн.

Примітка: для регіональних замовників вартість переміщення до служб доставки: Делівері, Нова Пошта, Ін-Тайм - БЕЗКОШТОВНО. Вартість відправки Товару через служби Доставки оплачує ОДЕРЖУВАЧ.

  • При первинному зверненні та/або купівлі (замовленні) даного Товару з обсягом замовлення більше 2,88 м2 та/або на суму понад 1500 грн - знижки на дану категорію Товарів ПОШИРЮЮТЬСЯ.

Вартість доставки по Києву складає - 420 грн. Вартість переміщення в наш виставковий зал за адресою р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 становить 210 грн

Примітка: для регіональних замовників вартість переміщення до служб доставки: Делівері, Нова Пошта, Ін-Тайм - БЕЗКОШТОВНО. Вартість відправки Товару через служби Доставки оплачує ОДЕРЖУВАЧ.

  • при необхідності Замовнику докупити частина Товару за раніше оплаченого і отриманим рахунком, так звані "добори" - ЗНИЖКИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ, згідно з раніше узгодженого рахунку. У разі курсових коливань ціна на "добори" може змінюватись як у більшу, так і у меншу сторону.

Вартість доставки по Києву складає - 420 грн. Вартість переміщення в наш виставковий зал за адресою р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 - БЕЗКОШТОВНО протягом 5-7 робочих днів або 210 грн протягом 2-3 робочих днів, за наявності даного Товару.

Примітка: для регіональних замовників вартість переміщення до служб доставки: Делівері, Нова Пошта, Ін-Тайм - БЕЗКОШТОВНО. Вартість відправки Товару через служби Доставки оплачує ОДЕРЖУВАЧ. Відправка відбувається протягом 5-7 робочих днів, за наявності даного Товару.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner