Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Egger (Німеччина) ламінат - розширення експозиції.

Egger (Німеччина) ламінат - розширення експозиції.

Німецький ламінат Egger / Еггер / Еггер - це один з найбільш перевірених брендів ламінатів на українському ринку. Як показав досвід застосування даного ламінату в Україні за такий тривалий період часу, що безумовно є безумовним і однозначним критерієм істини, даний виробник зарекомендував себе як перевірений виробник, який часто не просто пропонує ринку якісні підлогові покриття, але і завдяки своїй інноваційності випереджає час, пропонуючи передові покриття для підлоги.

Незважаючи на те, що Egger Home представлений в Епіцентрі, Леруа Марлен, Нової Лінії ми пропонуємо не просто ламінат хорошої якості, ми пропонуємо ламінат відмінної якості - професійна серія Egger PRO, що без сумніву має більш високі експлуатаційні показники по відношенню до серії Egger Home

Більш детальніше з даною продукцією, Ви зможете в нашому виставковому залі за адресою:

р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 (раніше ця вулиця називалася Червоногвардійська)

або ж на сайті виробника, куди Ви зможете потрапити, натиснувши на активному посиланню, що вказана нижче:

Ламінат Egger (Німеччина)

Асортимент нашого шоурума / виставкового залу "Місто плитки" в цілому, а також експозиції "Будинок "класичного" ламінату" в часності, формується за принципом, щоб була складська програма ламінату і відповідно - наявність Товару на складі.

В такому розмаїтті дуже легко "загубитися" і багато звертаються за порадами до консультантів в магазинах. Але у великих магазинах, таких як Епіцентр, Леруа Марлен, Нова Лінія консультантів катастрофічно не вистачає, та й рівень знань їх найчастіше не високий. Ми ж самі формуємо асортимент нашого виставкового залу "Хата ламінату" і керуємося в першу чергу принципом достатності, тобто Ви у нас не знайдете товар за викидними цінами і низької якості, але і у нас немає "модних" брендів, де замовники змушені переплачувати не тільки за високі фізико-механічні показники, високі функціональні характеристики, стильний дизайн ламінату, а й за агресивний маркетинг виробників, які сформували навколо свого продукту ореол Luxury-товару.

У нас, в Киеве, Вы сможете заказать и купить множество видов ламинатов и получить их в любой точке Украины, где работают службы доставки при этом цена будет максимально конкурентной и доступной, не смотря на то, что продажа происходит из Киева.

Доставка / отправка осуществляется через Новая Почта и Деливери - место получения Товара вся Украина.

У нас наверное лучшая цена и наше предложение по ламинату, наверное самое лучшее на рынке.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner