Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Які вимоги щодо рівності підлоги для укладання "класичного ламінату", кварц-вінілового ламінату та вінілової плитки / кварцвинила?

Існує "легенда", що під "класичний ламінат" з HDF плит не вимагається ретельна підготовка підстави, а достатньо просто укласти підкладку на підлогу і він стане "рівним". Також досить часто звучать такі питання:

  • Які вимоги до підлоги під ламінат?
  • Каие допустимі перепади підлоги під ламінат?
  • Потрібна ідеально рівна підлога під ламінат?
  • Які вимоги до укладання ламінату?
  • Який допустимий перепад підлоги при укладанні ламінату?
  • Які вимоги до укладання ламінату?
  • Які вимоги до підлоги для вінілової плитки / кварцвинила?

Щоб об'єктивно відповісти на ці питання, давайте звернемося до професійної інформації від виробників підлогових покриттів.

Для об'єктивності ми візьмемо документи від компанії Tarkett, яка на сьогоднішній день є не просто одним з сучасних світових лідерів з виробництва підлогових покриттів, а й має великий еволюційний шлях розвитку, що дозволяє об'єктивно ставиться до даних документів, як до професійного експертного думку.

"Інструкція з укладання та догляду за ламінатом" - https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_laminate.pdf

"• РІВНА/ГОРИЗОНТАЛЬНА ОСНОВА — Основа винна відповідати вимогам СНиП 3.04.01–87. Рівність перевіряється двометровою контрольною рейкою. Максимальний прозір між основою та рейкою не повинен перевищувати 2 мм на довжині 2 м. При необхідності основа повинна бути відшліфована для досягнення відповідних показників."

"Інструкція з укладання та догляду за паркетом" - https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_wood.pdf

"• РІВНА/ГОРИЗОНТАЛЬНА ОСНОВА — Основа винна відповідати вимогам СНиП 3.04.01–87. Рівність перевіряється двометровою контрольною рейкою. Максимальний прозір між основою та рейкою не повинен перевищувати 2 мм на довжині 2 м. При необхідності основа повинна бути відшліфована для досягнення відповідних показників."

"Інструкція з укладанням та догляду за модульним ПВХ-покриттям" - https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_LVT_Tarket.pdf

"Основа підлоги повинна бути рівною, суху, чистою, міцною, без тріщин, раковин, стійкою до коливання температури та вологості в приміщенні. Бетонну основу перед укладанням Art Vinyl потрібновирівняти, горбки на поверхні бетону зашліфувати, обезпилити і заґрунтувати по всій поверхні без пропусків. Нерівності, тріщини, вибоїни вирівняти за допомогою вирівнювальних сумішей/розчінів (стяжок) із дотриманням інструкції виробників вирівнювальних сумішей/розчінів і технічних вимог ДСТУ-Н Б А. 3.1 - 23:2013, СНиП 2.03.13-88 «Полы»."

"Інструкція з укладанням та догляду за комерційними гетерогенними ПВХ-покриттями" - https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_HE.pdf

"Бетонну основу перед укладанням гетерогенного ПВХ-покриття потрібно вирівняти, горбки на поверхні бетону зашліфувати, обезпилити і про#рунтувати по всій поверхні без пропусків. Нерівності, тріщини, вибоїни вирівняти із застосуванням вирівнювальних сумішей/розчінів (стяжок) із дотриманням інструкції виробників вирівнювальних сумішів/розчінів та технічних вимог ДСТУ-Н Б А. 3.1-23:2013, СНиП 2.03.13-88 «Полы»."

Виходячи з вищевикладеного можемо зробити однозначний висновок, що вимоги до основі ідентичні для всіх вищевказаних типів підлогових покриттів і недооцінювати підготовку основи для забезпечення довговічної і функціональної експлуатації і збереження привабливого естетичного вигляду ЦЕ НЕПРИПУСТИМО і є ЗЛОЧИННОЮ НЕДБАЛІСТЮ.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner