Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Умови роботи з клієнтами і ціноутворення Товарів та Послуг

З 10 березня 2024 р. вводяться уточнюючі аспекти ціноутворення та продажу на Товари і Послуги, які представлені на нашому сайті:

1. Плитка: керамічна, керамогранітна, клінкерна

  • При первинному зверненні та/або купівлі (замовленні) Товару з сумарним обсягом замовлення МЕНШЕ 8 м2 та/або на суму менше 8000 грн - знижки на дану категорію Товарів не поширюються замовлення НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ для подальшої обробки
  • При первинному зверненні та/або купівлі (замовленні) Товару з сумарним обсягом замовлення БІЛЬШЕ 8 м2 та/або на суму понад 8000 грн - знижки на дану категорію Товарів ПОШИРЮЮТЬСЯ.

Вартість доставки по Києву складає - 760 грн.

Отримання Товару на умовах самовивезення НЕМОЖЛИВИЙ.

Примітка: для регіональних замовників вартість переміщення до служб доставки: Делівері, Нова Пошта - БЕЗКОШТОВНО. Вартість відправки Товару через служби Доставки оплачує ОДЕРЖУВАЧ.

  • при необхідності Замовнику докупити частина Товару за раніше оплаченого і отриманим рахунком, так звані "добори" - ЗНИЖКИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ, згідно з раніше узгодженого рахунку. У разі курсових коливань ціна на "добори" може змінюватись як у більшу, так і у меншу сторону.

Вартість доставки по Києву складає - 760 грн. Вартість переміщення ДОБОРІВ в наш виставковий зал за адресою р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 - БЕЗКОШТОВНО протягом 5-7 робочих днів або 760 грн протягом 2-3 робочих днів, за наявності даного Товару.

Примітка: для регіональних замовників вартість переміщення до служб доставки: Делівері, Нова Пошта - БЕЗКОШТОВНО. Вартість відправки Товару через служби Доставки оплачує ОДЕРЖУВАЧ. Відправка відбувається протягом 5-7 робочих днів, за наявності даного Товару.

З повагою,

персонал виставкового залу / інтернет-магазину "Місто плитки"

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner