Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Ламінат у "Місто плитки" - більше 240 зразків

Підібрати, вибрати і купити "класичний" ламінат з HDF та DPL плити, на сьогоднішній день, здається, простіше простого. Адже вибір дизайнів, розмірів і фактур ламінату просто шалений. Ціна, на такі ламінати, теж має досить значний діапазон, АЛЕ...

В такому розмаїтті дуже легко "загубитися" і багато звертаються за порадами до консультантів в магазинах. Але у великих магазинах, таких як Епіцентр, Леруа Марлен, Нова Лінія консультантів катастрофічно не вистачає, та й рівень знань їх найчастіше не високий.

Не дивлячись на те, що у відповідному розділі нашого сайту КВАРТАЛ ЛАМІНАТУ  / БУДИНОК "КЛАСИЧНОГО" ЛАМІНАТУ представлена досить незначна кількість ламінату, наш виставковий зал має значно більшу "реальну" експозицію,  де представлений найкращий ламінат наступних торговх марок: Kaindl / Каіндл - Австрія, Egger Pro / Еггер Про - Німеччина, Classen / Классен - Німеччина, Alsapan (Alsafloor) / Альсапан (Альсафлоор) - Франція, AGT / АГТ - Турція, VarioClic / Варіо Клік - Турція - 32 класс та 33 класс:

  • для кімнат / у кімнати
  • для кухні / на кухню
  • для квартири / у квартиру
  • для приватного будинку / 
  • для офісу

Ми ж самі формуємо асортимент нашого виставкового залу / шоу-рум і керуємося в першу чергу принципом достатності, тобто Ви у нас не знайдете товар за "сміттєвими" цінами і низької якості, але і у нас немає "модних" брендів, де замовники змушені переплачувати не тільки за високі фізико-механічні показники, високі функціональні характеристики, стильний дизайн ламінату, а й за агресивний маркетинг виробників, які сформували навколо свого продукту ореол Luxury-товару.

Побачити "класичний" ламінат для підлоги / на підлогу своїми очима Ви можете в нашому виставковому залі / шоурум за адресою:

м. Київ ул. Гната Хоткєвича 22 (колишня ул. Червоногвардійська, 22)


Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner