Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Акція на ламінат від виставкової зали "Город плитки" / Квартал ламінату / Будинок "класичного" ламінату

Акція на ламінат від виставкової зали "Город плитки" / Квартал ламінату / Будинок "класичного" ламінату

Магазин ламінату та плитки "Город плитки", а саме виставковий зал / шоу-рум "Квартал ламінату" / "Будинок "класичного" ламінату"  оголошує про акцію: тільки з 16 по 30 листопада знижка на ламінат плюс безкоштовний занесення в квартиру за наявності ліфту, що працює, але доставка по м. Києву залишається незмінною - 760 грн. доставка до під'їзду.

Актуальні ціни на ламінат з урахуванням знижки, представлені у відповідному розділі нашого сайту, куди Ви можете перейти натиснувши на активне посилання, що вказано нижче:

Будинок "класичного" ламінату

Ми самі формуємо асортимент нашого виставкового залу / шоу-руму і керуємося в першу чергу принципом достатності, тобто Ви у нас не знайдете товар за "сміттєвими" цінами та низькою якістю, але й у нас немає "модних" брендів, де замовники змушені переплачувати не лише за високі фізико-механічні показники, високі функціональні характеристики, стильний дизайн ламінату, а й за агресивний маркетинг виробників, які сформували навколо свого продукту ореол Luxury-товару.

Побачити "класичний" ламінат для підлоги / на підлогу на власні очі Ви можете у нашому виставковому залі / шоурум за адресою:

м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 22 (раніше ця вулиця мала назву Червоногвардійська) - район станції метро Чернігівська, 200 метрів від Ашана у бік Дарницької ТЕЦ.

де Ви зможете вибрати, замовити та купити ламінат виробництва Австрія та/або Німеччина та/або Франція та/або Туреччина

P.S. У нас, напевно, найкраща ціна та наявність ламінату на даний момент, але виробники та імпортери постійно змінюють ціни (як у бік подорожчання так іноді й у бік здешевлення), тому заявлена ​​ціна, бронювання та можливість купити Товар (при відвідуванні нашого шоу руму) будуть дійсні ТІЛЬКИ протягом 2 діб.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner