Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Ламінат My Step / Май Степ - розширення експозиції виставкової зали

Ламінат My Step / Май Степ - розширення експозиції виставкової зали

Наш виставковий зал "Город плитки", зокрема розділ "Квартал ламінату" /  "Будинок "класичного ламінату" поповнився новою експозицією Товару, а саме - польський ламінат ТМ My Step / Май Степ - товщина 8 мм, 10 мм, 12 мм, але тільки 33 класи зносостійкості.
Даний ламінат виробляється на німецькій технологічній лінії, що забезпечує високі експлуатаційні фізико-механічні показники, а виробництво на території ЄС, в апріорі, гарантує дотримання не лише гігієнічних нормативів, а й санітарно-епідеміологічних вимог.

Наш виставковий зал / шоурум надасть Вам можливість ознайомитися і побачити на власні очі "наживо", а також вибрати і купити даний ламінат MyStep / МайСтеп виробництва Польща (торгова марка належить Swiss Krono Group), який може застосовуватися

  • як на підлогу / для підлоги: для холу / в хол, для кімнати / в кімнати, для кухні / на кухню, для коридору / в коридор (для квартири, для приватного будинку, для офісів і бутиків з невеликою прохідністю)
  • так і для декорування стін / на стіни: в холі, в кімнатах, в кухні, в коридорі (у квартирі, в приватному будинку, в офісі і бутиках з невеликою прохідністю)

з одного з найсучасніших східноєвропейських заводів з виробництва ламінованих підлог на основі плит із целюлози / деревини, за адресою:

м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 22 (раніше ця вулиця мала назву Червоногвардійська) - район станції метро Чернігівська, 200 метрів від Ашана у бік Дарницької ТЕЦ.

Примітка: цей вид виставкової експозиції поки що не представлений на нашому сайті.

У нас, напевно, найкраще обслуговування клієнтів, з якими наші фахівці вибудовують конструктивну роботу з вирішення завдань клієнтів, і намагаються донести об'єктивну інформацію про Товари, а не те, що "клієнт хоче почути"

P.S. У нас, напевно, найкраща ціна та наявність ламінату на даний момент (з різних країн та від різних виробників), але виробники та імпортери постійно змінюють ціни (як у бік подорожчання так іноді й у бік здешевлення), тому заявлена ​​ціна, бронювання та можливість купити Товар (при відвідуванні нашого шоу руму) будуть дійсні ТІЛЬКИ протягом 2 діб.

Додаткові консультації за телефонами: 044-338-67-94, 093-915-45-63

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner