Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна плитка для ванної кімнати від турецької фабрики Кале / Kale. Колекція Kale Wabi 34x111
Склад колекції:
|
Shiro White |
|
Shiro White MAT |
|
Shiro Crystal White |
|
Shiro Crystal White MAT |
|
Shiro Flower White Polished |
|
Shiro Flower White MAT |
|
Maburu Beige |
|
Maburu Ice Beige |
|
Maburu Crystal Beige |
|
Maburu Grey |
| Maburu Ice Grey |
|
Maburu Crystal Grey |
Ми як офіційний партнер даного виробника пропонуємо скористатися нашими беззаперечними перевагами:
- доступна ціна;
- максимальний асортимент;
- оперативна обробка запитів;
- відправлення та/або доставка плитки по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип плитки | Підлогова |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Вид плитки | Керамічна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Колір | Білий |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Довжина плитки | 1110 мм |
| Ширина плитки | 340 мм |
| Товщина плитки | 9.5 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 1.45 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 4 шт. |
- Ціна: 1 256,70 ₴/кв.м

