Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | Керамограніт |
| Розмір | 595*1195 мм/ 59.5*119.5 см |
| Товщина | 10 мм |
| Малюнок | Камінь |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Вид поверхні | Гладка |
| Морозостійкість | Так |
| Ректифікація | Так |
| Класс истирания | 4 |
| Кількість малюнків | 4 |
|
Сфера застосування |
Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anka Seramik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1195 мм |
| Ширина плитки | 595 мм |
| Товщина плитки | 10 мм |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
- Ціна: 1 320 ₴/кв.м



