Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | Керамограніт |
| Розмір | 595*595 мм/ 59.5*59.5 см |
| Товщина | 9.3 мм |
| Малюнок | Камінь |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип поверхні | Гладка |
| Морозостійкість | Да |
| Ректифікація | Да |
| Класс истирания | 4 |
| Кількість малюнків | 16 |
|
Сфера застосування |
Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kutahya Porselen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Квадратна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 595 мм |
| Ширина плитки | 595 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Вага однієї упаковки | 29.37 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 1.42 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 4 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
- Ціна: 1 584 ₴/кв.м






