Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | Керамограніт |
| Розмір | 595х1195 мм / 59,5x119,5 см |
| Товщина | 8 мм |
| Малюнок | Камінь |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Вид поверхні | Гладка |
| Морозостійкість | Так |
| Ректифікація | Так |
| Клас стирання | 4 |
| Кількість малюнків | 3 |
|
Область застосування |
Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anka Seramik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1195 мм |
| Ширина плитки | 595 мм |
| Товщина плитки | 8 мм |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
- Ціна: 1 364 ₴/кв.м

