Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | Керамограніт |
| Розмір | 595х1195 мм / 59,5х119,5 см |
| Товщина | 10 мм |
| Малюнок | Онікс |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Вид поверхні | Гладка |
| Морозостійкість | Так |
| Ректифікація | Так |
| Класс стирання | 4 |
| Кількість малюнків | 5 |
|
Область застосування |
Без обмежень |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anka Seramik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Колір | Сірий |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1195 мм |
| Ширина плитки | 595 мм |
| Товщина плитки | 10 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 1.44 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
- Ціна: 1 056 ₴/кв.м


