Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна плитка Golden Tile від українського виробника Golden Tile / Голден Тайл. Колекція Zen 30х60 см. До складу колекції Golden Tile Зень від українського бренду Голден Тайл входять наступні позиції:
- Zen бежевий 30х60 ZN1051
- Zen сірий 30х60 ZN2051
- Zen laps сірий 30х60 ZN2061
- Zen hexagon бежевий 30х60 ZN1061
- Ми як офіційний партнер даного виробника пропонуємо скористатись нашими бессуперечними перевагами:
- доступна ціна;
- максимальний асортимент;
- оперативна обробка запитів;
- відправка та/або доставка плитки по всій Україні
У нас, в Києві, Ви можете замовити і купити багато видів плитки / керамограніта і отримати їх в будь якій точці України, де працюють служби достаки, при цьому ціна буде максимально конкурентною і доступною, не зважаючи на те, що продаж вібувається з Києва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Tile |
| Країна виробник | Україна |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Призначення плитки | Ванна |
| Вид плитки | Керамічна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Колір | Сірий |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Довжина плитки | 600 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Вага однієї упаковки | 22.6 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 1.44 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 8 шт. |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Спосіб монтажу | Зі швом |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Рівна |
- Ціна: 584 ₴/кв.м



