Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна плитка для стін, цоколів та інших поверхонь від української фабрики Golden Tile / Голден тайл. Колекція Westminster
Склад колекції:
Westminster 24Р010 25x6
Ми як офіційний партнер даного виробника пропонуємо скористатися нашими безаперечними перевагами:
· доступна ціна;
· максимальний асортимент;
· оперативна обробка запитів;
· відправлення і/або доставка плитки по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Tile |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Тип фасадної плитки | Фасадна плитка |
| Тип фактури | Під цеглу |
| Вид елемента | Плитка |
| Довжина плитки | 250 мм |
| Ширина плитки | 60 мм |
| Товщина плитки | 6 мм |
| Кількість плиток в одній упаковці | 46 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Площа, що покривається пачкою | 0.69 |
- Ціна: 769 ₴/кв.м


