Керамічна плитка для ванної/в ванну від польського бренда Paradyz/Папози/Крапка — колекція Silence/Сіленс має розміри 250х750 мм (25х75 см) і 300х600 мм (30х60 см). Глянсова та матова плитка в приємному теплому тоні імітує камінь/травертин. Матова та глянсова плитка Силенс від фабрики Парадіж дає змогу створити затишний інтер'єр, у якому приємно зігрітися.
Колекція настінної плитки Silence від польського заводу Парадіж представлена у двох відтінках бежевого кольору. Глянсова поверхня плиток Силенс дасть змогу створити унікальну гру світла у ванній. Обрізна (ректифікат) глянсова плитка для стін Silence від польського заводу Парадіж — з ніжними декорами та хвилястими плитками відкриває широкі можливості для створення затишної ванної кімнати.
До складу колекції Silence Paradyz входять такі позиції:
·
SILENCE BEIGE SCIANA REKT. POLYSK 25X75 G1
SILENCE BEIGE SCIANA REKT. MAT 29.8X59.8 G1
SILENCE BEIGE SCIANA REKT. DEKOR MAT 29.8X59.8 G1
· SILENCE SILVER SCIANA CARPET DEKOR REKT. POLYSK 25X75 G1
· SILENCE SILVER SCIANA REKT. POLYSK 25X75 G1
· SILENCE BEIGE SCIANA STRUKTURA REKT. POLYSK 25X75 G1
· SILENCE BEIGE GRES SZKL. REKT. MAT. 59,8X59,8 G1
SILENCE BEIGE GRES SZKL. REKT. MAT. 59,8X119,8 G1
· SILENCE BEIGE MOZAIKA PRASOWANA ROMB PILLOW MAT 20,6x23,7 G1
· Ми як офіційний партнер цього виробника пропонуємо скористатися нашими беззаперечними перевагами:
- доступна ціна;
- максимальний асортимент;
- оперативне оброблення запитів;
- надсилання і/або доставка плитки всією Україною
У нас, у Києві, Ви зможете замовити та купити безліч різновидів керамогранітної плитки/керамограніту та клінкеру й отримати їх у будь-якій точці України, де працюють служби доставки, водночас ціна буде максимально конкурентною та доступною, попри те, що продаж відбувається з Києва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paradyz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Колір | Бежевий |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1198 мм |
| Ширина плитки | 598 мм |
| Товщина плитки | 8 мм |
| Вага однієї упаковки | 25.74 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 1.43 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
| Довжина | 1198 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 1 639,60 ₴/кв.м


