У даному розділі представлена керамічна плитка від польської фабрики Paradyz / Парадіз / Парадіж - колекція Effect / Ефект, що має розміри 300х600 мм (298*598 мм)
Ця колекція польської настінної плитки Ефект Парадиж чудово повторює малюнок бетону у поєднанні зі структурою та декором печворк/patchwork. Колекція Ефект від польського заводу Парадиж доповнена мозаїкою з оригінальною структурою, яка створює ефект 3D.
До складу колекції Effect Paradyz – входять такі позиції:
· EFFECT GRYS SCIANA STRUKTURA REKT. 29,8X59,8 G1
· EFFECT GRYS SCIANA REKT. PATCHWORK 29,8X59,8 G1
· EFFECT GRYS SCIANA REKT. 29,8X59,8 G1
· EFFECT GRAFIT SCIANA REKT. 29,8X59,8 G1
· EFFECT GRYS MOZAIKA PRASOWANA MAT 29,8X29,8 G1
Ми як офіційний партнер цього виробника пропонуємо скористатися нашими незаперечними перевагами:
доступна ціна;
максимальний асортимент;
оперативне опрацювання запитів;
відправка та/або доставка плитки по всій Україні
У нас, у Києві, Ви зможете замовити та купити безліч видів керамогранітної плитки/керамограніту та клінкеру та отримати їх у будь-якій точці України, де працюють служби доставки при цьому ціна буде максимально конкурентною та доступною, не дивлячись на те, що продаж відбувається з Києва .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paradyz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид елемента | Мозаїка |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Вид плитки | Керамічна |
| Форма плитки | Квадратна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Довжина плитки | 298 мм |
| Ширина плитки | 298 мм |
| Товщина плитки | 8 мм |
| Вага однієї упаковки | 9.9 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 0.89 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Спосіб монтажу | Зі швом |
- Ціна: 886,10 ₴

