Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Потрібна плитка для підлоги, але ТЕПЛА? – Є рішення !!! - Це кварцвініловая плитка

Потрібна плитка для підлоги, але ТЕПЛА? – Є рішення !!! - Це кварцвініловая плитка

LVT плитка складається з декількох шарів різних матеріалів, які різняться за своїми фізико-механічних, експлуатаційних і візуальних характеристик, але в комплексі забезпечують необхідні параметри – тому і називається композитна.

Композитна кварцвініловая плитка (ККВП) складається з декількох шарів:

· Нижній шар – стабілізуюча основа з ПВХ;

· Основний шар – тонкомолоті натуральні кварцові породи, що забезпечують основні фізико-механічні властивості;

· Декоративний шар – фотографія натурального матеріалу, яка повторюється тільки через 4-9 м2 (в залежності від виробника та колекції);

· Шар захисту від вигорання малюнка – спеціальне покриття забезпечує стійкість до ультрафіолетових променів;

· Верхній несучий шар – шар з поліуретану, що забезпечує унікальну стійкість до стирання. Всі виробники заявляють про витривалості - понад 1000000 кроків по одному і тому ж місцю.

Завдяки своїй структурі – кварцвініловая композитна плитка забезпечує наступні переваги в порівнянні з керамічної та керамогранітної плитки:

1. Низький коефіцієнт теплопровідності, тобто вона значно тепліше ніж кераміка і керамограніт аж до того що комфортно ходити босими ногами по підлозі в холодний період часу;

2. Висока ударостойскость навіть при точковому додатку короткочасних, але великих навантажень, тобто якщо на підлогу впаде щось важке, то це НЕ ПРИЗВЕДЕ до руйнування цілісності підлоги та плитка НЕ ТРІСНЕ, НЕ ЛОПНЕ і НЕ РОЗІБ'ЄТЬСЯ;

3. Низька питома щільність і товщина, тобто при однаковому метражі плитки навантаження на будівельні конструкції будуть значно нижче, так і на доставці можна значно заощадити.

4. Висока геометрична точність, тобто можна укладати без швів і ця плитка (ККВП) по точності геометрії значно перевершує ректифіковану (обрізну) кераміку і керамограніт.

Що стосується ціни, то кварцвініловая композитна плитка не тільки порівнянна з ціною керамогранітної та керамічною плиткою розмірами - 18х92 см 20х120 см, але і часто дешевше, ніж українські, європейські та азіатські виробники кераміки керамограніта на підлогу.

Такий матеріал з'явився на українському ринку більше 10 років тому, а тепер таку плитку плитку Ви зможете придбати у нас:

З асортиментом композитної кварцвиниловой плитки «під дерево» можна ознайомитися в нас за адресою: р. Київ вул. Гната Хоткевича, 22 (р-н станції метро Чернігівська)

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner