Кошик
35 відгуків
АКЦІЯ - КЕРАМОГРАНІТ 600*600 мм - ціна від 554 грн/м2ДЕТАЛЬНІШЕ

Які вимоги до підлоги для укладки "класичного ламіната", кварц-вінілового ламіната і винілової плитки / кварцвініла?

Бетует "легенда", що під "класичний ламінат" з HDF плит не потрібно ретельної підготовки основи, а достатньо просто укласти основу на підлогу і він стане "рівним". Також досить часто виникають такі запитання:

  • Які вимоги до підлоги під ламінат? 
  • Чи є якісь допустимі перепади підлоги під ламінат? 
  • Чи ламінат ідеальний? 
  • Які вимоги щодо ламінату?
  • Якої належного перепади статі при закладі ламіната?
  • Які вимоги щодо ламінату?
  • Які вимоги до підлоги для винної плитки / кварцвініла?

Щоб об’єктивно відповісти на ці запитання, повернімося до  професійна інформація від виробників напольних покриттях.

Для об'єктивності ми візьмемо документи від компанії Tarkett, яка на сьогоднішній день є не тільки одним з сучасних світових лідерів з виробництва напоних покриттях, а і має великий еволюційний шлях розвитку, що об'єктивно дозволяє відмітити дані документів, як професійної експертної думки.

"Інструкція з укладання та догляду за ламінатом" - https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_laminate.pdf

"• РІВНА/ГОРИЗОНТАЛЬНА ОСНОВА — Основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.04.01–87. Рівність перевіряється контрольною двометровою рейкою. Максимальний прозір між основою та рейкою не повинен перевищувати 2 мм на довжині 2 м. При необхідності основа повинна бути відшліфована для досягнення відповідних показників."

"Інструкція з укладання та догляду за паркетом"https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_wood.pdf

"• РІВНА/ГОРИЗОНТАЛЬНА ОСНОВА — Основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.04.01–87. Рівність перевіряється контрольною двометровою рейкою. Максимальний прозір між основою та рейкою не повинен перевищувати 2 мм на довжині 2 м. При необхідності основа повинна бути відшліфована для досягнення відповідних показників."

"Інструкція з укладанням та догляду за модульним ПВХ-покриттям"https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_LVT_Tarket.pdf

"Основа підлоги повинна бути рівною, сухою, чистою, міцною, без тріщин, раковин, стійкою до коливання температури та вологості у приміщенні. Бетонну основу перед укладанням Art Vinyl потрібновирівняти, горбки на поверхні бетону зашліфувати, обезпилити і заґрунтувати по всій поверхні без пропусків. Нерівності, тріщини, вибоїни вирівняти за допомогою вирівнювальних сумішей/розчинів (стяжок) із дотриманням інструкції виробників вирівнювальних сумішей/розчинів і технічних вимог ДСТУ-Н Б А.3.1- 23:2013, СНиП 2.03.13-88 «Полы»."

"Інструкція з укладанням та догляду за комерційними гетерогенними ПВХ-покриттями"https://media.tarkett-image.com/docs/ID_UA_HE.pdf

"Бетонну основу перед укладанням гетерогенного ПВХ-покриття потрібно вирівняти, горбки на поверхні бетону зашліфувати, обезпилити і об#рунтувати по всій поверхні без пропусків. Нерівності, тріщини, вибоїни вирівняти із застосуванням вирівнювальних сумішей/розчинів (стяжок) із дотриманням інструкції виробників вирівнювальних сумішів/розчинів та технічних вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, СНиП 2.03.13-88 «Полы»."

Виходячи з вищесказаного, ми можемо зробити однозначний висновок, що вимоги до основи ідентичні для всіх вищезгаданих типів наполь, і недооцінювати підготовку основи для забезпечення тривалої і функціональної експлуатації і зберегти привабливого естетичний вид ЦЕ НЕДОПУСТИМО і є ЗЛОЧИНною ХАЛАТНІСТЬЮ.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner